Hazırgiyim ve Tekstil
İspanyol Shana Türk kadınlarını giydirecek İspanyol Shana Türk kadınlarını giydirecek İngiltere`yi kasıp kavuran Primark ile karşılaştırılan kadın hazırgiyim markası İspanyol Shana, Viaport`ta mağaza açmaya hazırlanıyor.

Dünyada ucuz fiyat politikası ve moda ürünler satmasıyla bilinen, özellikle İngiltere`yi kasıp kavuran Primark ile karşılaştırılan kadın hazırgiyim markası İspanyol Shana, Viaport`ta mağaza açmaya hazırlanıyor.

Max ve Forever New markalarını Türkiye`ye getiren Landmark`ın da ortağı olduğu Retail Platform, hazırgiyim markası Shana`yı, Türkiye`ye sokarak, pazardan pay almayı hedefliyor. Viaport`ta yer kiralayan mark, Beyoğlu`nda da mağaza açacak.

Türkiye`de Bershka ve Stradivarius gibi markalarla rekabete girecek firmanın Türkiye`de kısa sürede 40 mağazaya ulaşma hedefi var. Türk kadınının karşısına daha genç ve moda markası Shana ile çıkacak Retail Platform`un Başkanı Ferhat Ferhangil, birkaç gün önce katıldığı konferansta Hard Rock ve Carluccio`s cafe restoran zincirleri için de İstanbul`da yer baktıklarını söylemişti.