KADİR AVCI AKSESUAR Tarihçe

Firmamız 25 yıllık tekstil ve aksesuar konusundaki tecrübesini 1997 yılında ticari anlamda KADİR AVCI AKSESUAR adı altında aksesuar alanında faaliyete başlamıştır.

Faaliyetlerimizde  Aksesuar dünyasının gereksinimlerini belirleyerek yola çıktığımız ilk günden itibaren sektöründe öncü ve söz sahibi olmayı başaran müşteri odaklı, güvenilir, güler yüzlü ,değişime olan inancımız ve gücümüz ile hizmet vermenin mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz.

Firmamız Türkiye pazarında bir ilke imza atarak 2007 yılında bünyesinde yapıştırma trok (Dome convex hot fix) imalatına başlamıştır.2010 yılında imalatını yaptığımız yapıştırma trokta yeni renk seçenekleri ve kalite sunarak uluslar arası ve Uzakdoğu pazarlarına rakip olmuştur.

Tekstil Aksesuarları dünyasında ihtiyaçları ve yenilikleri görerek yerli kendi imalatımız olan düz metal (metallic hot fix) de kalite ve renk skalalarımızı geliştirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sektöründe Türkiye’nin öncü firması olarak ithal ürünlerde (Crystal,Studs,Transfer Bantı) birinci kalitesini sunarak hizmet ve güvenirlik çıtasını yükseltmektedir.

KADİR AVCI AKSESUAR kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden  ulusal ve uluslar arası kalite standartlarıyla, sektörde öncü ve yenilikçi uygulamalarla fark yaratarak Tekstil Aksesuarlarında Dünya markası olmayı hedefliyoruz.

Saygılarımızla ,

"KADİRAVCI Aksesuar Yönetim Kurulu"